Yakuplu Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Hizmetlerimiz | 0

Yakuplu’da Camcı ve Aynacı Hizmeti

Yakuplu camcı olarak bölgesinde en kapsamlı ve titiz çalışan cam servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 hizmet vermektedir. Pencere, demir doğrama, alüminyum, vitrin, dükkan, iş yeri, ofis, ev gibi alanlarda kırılan, çatlayan, eskiyen camlarınızı anında değiştirebilirsiniz. Rakiplerine göre kurumsal bir şirket olan firmamız  hiç bir türlü zorluk yaratmadan uygun fiyatlara ve garantili cam tamiri ve satışı yapmaktadır.

Yakuplu Camcı
Yakuplu Camcı

Yakuplu Camcıları arasında 25 yıllık deneyimi ile tüm cam çeşitlerini bulundurmakta olan şirketimiz istanbul’un her bölgesine özel camcı kamyonetleri ile sevkiyat sağlayarak müşterilerimizin gönüllerini kazanmayı bir kez daha kazanmayı başarmıştır. Pimapen, pvc, adopen, egepen, fıratpen, alüminyum küpeşte, duvar ayna kaplama, cam balkon, otomatik kepenk hizmetleride bulunan firmamız tüm tamirat ve yenilecek işlerinizi garantili yapmaktadır.

Oda, mutfak, balkon, salon, banyo, kapı camlarınızın ölçülerini ücretsiz olarak gelen ekibimiz ölçülerini alarak aynısı yapmaktayız. 15 kişilik deneyimli ustalarımız ile güvenilir hizmet verilmektedir.

Firmamızın satış yaptığı başlıca ürünler; temperli cam, lamine cam, kumlu cam, ayna, ısıcam, düzcam, asansör camı, dolap aynaları, reflekte cam, kurşun geçirmez cam, akustik cam, ısıya dayanıklı cam, karolajlı ısıcam, jaluzili cam gibi bir çok cam çeşitlerinin imalatını ve montajını yapmaktayız.

Beylikdüzü Yakuplu Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları