Selimpaşa Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Genel | 0

Selimpaşa Camcı

Selimpaşa camcı olarak cam, ayna, pimapen, pvc, ofis cam bölme, vitrin cam, dış cephe camları, aluminyum doğrama, sineklik, küpeşte korkuluk gibi tüm işlerinizin imalatını, satışını, montajını ve tamirini deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. 25 yıllık deneyim ve tercübelerimiz ile tüm işlerinizi en uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik anlayışımız ile sorunsuz teslim etmekteyiz. Selimpaşa’da camcı hizmetinde öncü olarak kurulan firmamız mobil hizmet anlayışı ve teknik destek bilgisi ile sizlere daima en uygun olacak şekilde yapılacak işleriniz hakkında bilgiler sunmaktadır.

Selimpaşa Camcı

Selimpaşa camcı servisi olarak tüm cam işlerinizi, cam tamiri, pvc, pencere, ofis cam bölme, mağaza camları, dükkan camları, ev, ofis, işyeri gibi alanlarda bulunan camlarınızın değişimini uygun fiyat ve garantili bir şekilde yapmaktadır.

Telefon : 0533 437 60 14

Silivri Selimpaşa’da camcı olarak ev, ofis, işyeri, dükkan, mağaza, yazlık ve bir çok alanda gerekli olan camların birebir aynısı yapmakta ve kırık olan camlarınızın tamirini yapmaktayız. Dış cephelerde kullanılan lamine ve temperli camları her daim stoklarımızda mevcut olup aluminyum doğrama olarak kombin edilen 5+5, 4+4, 6+6 olarak lamine cam ile dış cephe mağaza vitrini gibi tüm işlerini garantili ve uygun fiyatlara camcı selimpaşa olarak yapmaktayız.

Selimpaşa’da Camcılar

Selimpaşa Aynacı

Selimpaşa aynacı olarak duvar aynaları, kolon, spor salonu, flotal, füme, bronz, baklava desenli, duvardan duvara ayna kaplama gibi tüm ayna modellerimiz ile imalat, satış, montaj hizmeti yapmaktayız. Selimpaşa aynacı olarak tüm aynalarımız şişecam ürünleri ile hazırlanmakta ve ayna bozulmalarına karşı 5 yıl garanti verilmektedir. Aynalar metrekare üzerinden hesaplanmakta ve tüm ölçülere göre duvara montajı olmaktadır. Bizlere selimpaşa ayna olarak aradığınız zaman anında ulaşabilir fiyat bilgisi ve ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Selimpaşa Aynacı

 

Selimpaşa ofis bölme işlemi için aluminyum doğrama, ahşap, demir doğrama, pimapen bölme gibi tüm ofis cam bölme işlerinizi uzman camcı ekibimiz ile yapmaktayız. Özel ölçülerde desenli cam kapı ve motorlu cam kapı gibi tüm ofis bölmelerinizi projelerinize göre uyarlamaktayız.

Bizlere selimpaşa camcı, ayna, pimapenci, sineklikçi, aluminyum doğrama, aluminyum korkuluk, pvc, otomatik kepenk, panjur, gibi tüm ürünleri en ucuz fiyatlara yapmaktayız.

Selimpaşa hizmet verilen bazı bölgeler şu şekildedir; Çanta, Büyükçavuşlu, Değirmenköy, Gümüşyaka, Kavaklı, Köyler, Ortaköy Mahallesi ve köylerine camcı firması olarak servis hizmeti vermekteyiz.