Güngören Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Genel | 0

Güngören Camcı

Güngören camcı arayışında olan kişiler artık güvenli bir sitedesiniz. 20 yıllık camcı deneyimimiz için tüm cam, ayna, ofis bölme, vitrin cam, mağaza camları, pimapen, dış cephe cam gibi tüm işlerinizi garantili ve uygun fiyatlara yapmaktayız. Kırık, Çatlak, eskimiş ve onarım gerektiren tüm camlarınızı birebir aynı ölçü ve modeller ile değişimlerini yapmaktayız. Lamine, temperli, buzlu, telli, vitrin cam, ayna, ofis cam bölme sistemleri, aluminyum doğrama, otomatik cam, vitray, reflekte, jaluzili, dış cephe camları gibi tüm cam ürünleri stoklarımızda her daim hazır olup, hızlı servis ve imalatımız ile anında tüm işlerinize hızlı bir şekilde geriş dönüşler sağlamaktayız.

Güngören Cam

Güngören bölgesinde Güngören cam olarak hizmetimiz 7/24 olarak pencere, kapı, mağaza vitrinleri, cam bölme, pimapen, masa camları, fotoselli kapı, cam kapı, şeffaf cam, çerçeveli ayna, bombeli gibi tüm cam modellerimiz ile uygun fiyatlara bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin işlerinin küçüklüğüne bakılmadan yapmaktayız. Güngören cam fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Güngören Aynacı

Güngören ayna konusunda ev, işyeri, ofis, spor slonu, dükkan gibi bir çok yere ayna imalatı, satışı, montajı gibi tüm hizmetleri yapmaktayız. Güngören aynacı olarak füme, flotal, bronz, gümüş renklerde ayna ürünlerimiz ile istediğiniz duvar ayna ölçülerinizi hazırlamakta ve deneyimli aynacı ustalarımız ile montalamasını garantili bir şekilde yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm aynalarımız 1.kalite olan şişecam ürünleri ile kesilip hazırlanmaktadır. Firmamızın özel ayna imalat makineleri ile bizoteli, rodajlı, baklava desenli, kanallı gibi bir çok ayna işlemelerimiz ile istenilen modellerde özel ayna imalatı yapmaktayız. Güngören’de aynacı olarak bizlere 7 gün boyunca ulaşabilir, fiyat bilgisi ve siparişler verebilirsiniz.

Güngören Cam Vitrin Sistemleri

Güngören’de bulunan bir çok tekstil firmalarında mağaza vitrini, cam vitrini, camekan, cam kapı sistemleri gibi aluminyum çerçeveli ve cam cama sistemler gibi bir çok cam vitrin sistemlerini yapmış bulunmaktayız. Bu sistemlerde bulunan lamine ve temperli camlar kalınlıkları yapılacak yerin ve ölçülerin büyüklüklerine göre ayarlanıp sipariş oluşturmaktayız. Jumbo büyük ebat olan cam vitrinleri ise özel vantuslu vinçlerimiz ile yükseklik farketmeksizin istenilen katlara bu sistemlerin uygulamasını yapmaktayız.

Güngören En Yakın Camcı

İstanbul’un bir çok yerine cam servisi yapmakta olan firmamız Güngören’de en yakın camcı şubelerimiz ile kırık, çatlak, patlak camlarınızı uygun fiyatlara anında yapmaktadır. Mobil servis aracımız ile dilediğiniz yere gelip ücretsiz olarak keşif yapılarak ölçü ve fiyatlandırmaları anında yapmaktayız. 12 kişilik camcı ekibimiz ile tüm zorlu işlerinizi hatasız ve sorunsuz çözümlemek için profesyonel ustalarımız daima hizmetinizdedir. Güngören en yakın camcı adresi olarak bizlere yedi yirmidört ulaşabilirsiniz.

Güngören camcı olarak bir çok mahalle ye hizmet vermekteyiz. Bunlardan bazıları şu şekildedir; Güneştepe, Merter, Akıncılar, Gençosman, Haznedar, Tozkoparan, Abdurrahman Nafiz Gürman, Merkez, Sanayi, Mareşal Fevzi Çakmak, Güven, Mehmet Nesih Özmen, Çinçindere, Eşref Bitlis, Atatürk caddesi ve mahallesi gibi bir çok yerde cam hizmeti sunmaktayız.

Bizlere güngören camcı olarak ulaşabilir tüm cam, cam tamiri, ayna, pimapen, otomatik kepenk, sineklik, aluminyum doğrama, pergole sistemleri gibi tüm işleriniz için ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0533 437 60 14