Gültepe Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Genel | 0

Gültepe Camcı

Gültepe camcı olarak tüm ev, işyeri, ofis, dükkan, mağaza gibi bir çok alanda cam hizmetlerini sizlere en uygun fiyatlara sunmaktayız.  Ofis cam bölme, vitrin cam, pencere, kapı, aluminyum doğrama, pimapen, sineklik, cam kesme, dış cephe camları gibi tüm cam modellerimiz ile tüm işlerinizi uzman ekibimiz ve kaliteli işçiliğimiz ile aynı gün içerisinde gerekli uygulamaları sunmaktayız.

Gültepe Camcı

Gültepe camcı servisimiz 1000 metrekarelik çalışma alanımız ve özel cam sistemlerine uygun makine parkurumuz ile istenilen özellikte ve ölçülerde toptan ve perakende cam satışıda yapmaktadır. Temperli, lamine, ısıcam, çift cam, kumlu, telli, buzlu, şeffaf, konfor, sinerji, giyotin cam, jumbo cam, desenli, kırılmaz, beyaz, satina gibi tüm cam ürünlerimiz her zaman stoklarımızda bulunmakta ve bu ürünlerin imalatını, satışını, montajını ve kırık olan camlarınızın değişimlerini yapmaktayız.

Gültepe Cam

Gültepe camcı hizmetinde öncü olan şirketimiz 15 kişilik deneyimli camcı ustalarımız ve hızlı cam servisi mobil hizmetimiz ile sizlerin kırık, çatlak, eskimiş, onarım gerektiren tüm camlarınızın değişimlerinide yapmaktayız. Ücretsiz keşif imkanımız ile sizlerin gönderdiği konuma göre yerinize gelip anında fiyatlandırma yapmaktayız.

Gültepe Aynacı

Gültepe aynacı olarak ta aradığınızda çıkmakta olan firmamız tüm ayna çeşitlerimiz ile istenilen ölçü ve ebatlarda ayna imalatı, satışı, montajı ve ayna tamiri yapmaktayız. Flotal, füme, bronz, eskitme, gümüş, baklava desenli, boy aynası, çerçeveli ayna, ve istenilen boyutlarda duvar ayna kaplama hizmetimizde mevcuttur. Tüm kullanılan cam ve ayna ürünlerimiz birinci kalite olan şişecam ürünleri ile kesilip özel cnc makinemiz ile işlem yapılmaktadır. Bizlere gültepe aynacı olarak anında ulaşabilirsiniz.

Gültepe cam servisi konusunda işin ehli ustalarımız ile aynı gün servis hizmeti ve uygun fiyat avantajlarımız ile kırık cam tamiri işlerinizi acil olarak çözümlemekteyiz. Pimapen, pencere, ofis bölme, dış cephe cam, aluminyum doğrama, plaza, işyeri, mağaza, cam kapı, giyotin cam sistemlerine ait tüm camların ve sistemlerin tamirini yapmaktayız.

Bizlere Gültepe camcı olarak 7/24 ulaşabilir, Tüm cam işleriniz için arayıp fiyat bilgisi ve teknik destek alabilirsiniz.
Telefon : 0533 437 60 14