Silivri Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Silivri Camcı

Silivri camcı olarak bölgede tüm cam işlerinizi deneyimli kadromuz ve tüm cam ürünlerimiz ile sizlere sunmaktayız. Camcı Silivri olarak, cam, ayna, ofis cam bölme, dış cephe cam, pencere, pimapen, kapı, korkuluk, pvc tamiri, aluminyum doğrama gibi tüm işlerinizi uygun fiyatlara ve kaliteli işçiliğimiz ile yapmaktayız. Silivri’de camcı olarak 7/24 kırık cam tamiri ve değişimi yapmakta olan mobil servis ekibimiz tüm vitrin, kapı, oda kapısı, pencere, pimapen, cam korkuluk gibi alanlarda bulunan camlarınızın tamirini en uygun cam değişim fiyatları ile yenilemekteyiz.

Silivri Camcı 1
Silivri Camcı

Silivri camcılar arasında en iyi ekip ve tüm cam ürünlerimiz ile kırık, çatlak, eskimiş, onarım gerektiren tüm camlarınızı aynı gün içerisinde değişimini yapmaktayız. Firmamız 20 yıllık camcı deneyimi ile silivri bölgesinde tüm semtlere en iyi cam hizmeti vermekte ve giyotin cam, pergole, cam tavan, sürgülü cam, temperli, lamine, masa camları, cama menfez açma, ofis cam bölme sistemleri, cam korkuluk, aluminyum kapı ve pencere, katlanabilir cam sistemleri gibi tüm sistemleri garantili ve birinci kalite malzeme işçiliğimiz ile ev, ofis, yazlık, işyeri, fabrika gibi tüm yerlere mobil hizmet sunmaktayız.

Silivri Cam
Silivri Cam
Silivri Aynacı
Silivri Aynacı

Silivri Aynacı

Silivri aynacı olarak dekoratif, duvar ayna kaplama, spor salonu, dans salonu, baklava desenli ayna, eskitme, kolon aynası, düğün salonu aynaları, tavan aynaları gibi tüm ayna modellerimiz ile istenilen yere ayna kaplama işlerinizi yapmaktayız. Flotal, füme, bronz, eskitme, gümüş renkli  aynalarımız ile tüm ölçü ve ebatlarda ayna imalatı, satışı, montajı yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm aynalarımız birinci kalite olmakta ve bozulmalara karşı  5 yıl garantilidir. Silivri aynacılar olarak bizlere ulaşabilir, uygun ayna fiyatlarımız ile kaliteli hizmet anlayışına ulaşabilirsiniz.

Silivri Cam Tamiri
Silivri Cam Tamiri

Silivri en yakın camcı olarak tüm mahalle ve semtlerine hizmet verilmektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir. Akören, Balaban, Büyükçavuşlu, Çayırdere, Gazitepe, İsmetpaşa, Kurfallı, Mimarsinan, Sancaktepe, Semizkumlar, Büyükkılıçlı, Fenerköy, Gümüşyaka, Kadıköy, Ortaköy, Seymen, Yoncaaltı, Alipaşa, Cumhuriyet, Fevzipaşa, Hürriyet, Kavaklı, Selimpaşa, Sinekli,Kiptaş Konukları, Çanta gibi tüm mahalle ve semtlere camcı servisi hizmetimiz mevcuttur.

Silivri camcılar arasında bulabileceğiniz en iyi firma ve referansları bol olan şirketimiz günün her dakikası arayabilir Silivri’de cam işleriniz için her zaman arayabilirsiniz. Telefon : 0533 437 60 14