Hadımköy Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Genel, Hizmetlerimiz | 0

Hadımköy Camcı

Hadımköy camcı olarak 15 yıllık camcı deneyimlerimizi sizlere uygun fiyat kaliteli hizmet politikamız ile sürdürmekteyiz. Hadımköy camcılar arasında en iyi cam hizmetini sağlamakta olan firmamız, cam, ayna, ofis cam bölme, ısıcam, vitrin cam, fabrika camları, camekan bölme, cam balkon, pencere, kapı, aluminyum doğrama, pimapen, sineklik gibi tüm işleriniz garantili ve güler yüzlü ustalarımız ile imalatını, satışını, montajını ve tamir işlerini yapmaktayız.

Telefon : 0212 445 60 14 GSM : 0533 437 60 14

Hadımköy Cam

Hadımköy cam servisi hizmetini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmakta olan firmamızda tüm cam ürünlerimiz depomuzda mevcut olup anında sizin camlarınıza göre birebir aynı ölçüler ile hazırlanmaktadır. Hadımköy cam olarak lamine, temperli, ısıcam, çiftcam, telli cam, jaluzili cam, dış cephe cam, masa, sehpa, buzlu, şeffaf, mat, desenli gibi tüm cam ürünleri her zaman stoklarımızda mevcut olup 15 dakikada servis yapmaktayız. Ücretsiz keşif imkanımız ile ölçü alınacak yere ustalarımız gelip anında fiyatlandırma yapmaktadır.

Hadımköy Aynacı

Hadımköy Aynacı olarak duvar ayna, boy aynası, spor salonu, çerçeveli ayna, dekoratif ayna, baklva desenli ayna, kolon aynaları gibi bir çok ayna çeşitlerini istenilen ölçü ve ebatlara göre imalatını yapmaktayız. Hadımköy ayna noktasında her türlü ayna ihtiyaçlarınıza ulaşabileceğiniz firmamız, bizoteli, rodajlı, kanallı, forma gibi tüm işlemeler ile özenle hazırlanıp uygun ayna fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. Flotal, füme, bronz, gümüş renkli ayna ürünlerimiz ile tüm  özel istekli modelleri cnc kesim makinelerimiz ile hatasız kesimini yapıp sizlere imalat, satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.
Hadımköy Cam Tamiri

Hadımköy’de bir çok fabrika, işyeri, dükkan, ev, ofis gibi yerler bulunmaktadır. Bu alanlarda kaza, darbe sonucu bir çok cam ürünleri kırılmakta ve çatlakmaktadır. Firmamız bu konu ile ilgili Hadımköy cam tamiri arayışında olan müşterilerine anında cam servisi hizmetide sunmaktadır. Hadımköy cam değişimi ile kırık, çatlak, eskimiş, onarım gerektiren tüm, pencere, çatı, teras, kapı, dış cephe de bulunan camlarınızı uygun fiyatlara değişimini yapmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile istenilen yere gelinilip cam tamiri gerektiren yerlerin keşif yapılmaktadır. Bu keşif sonucu tüm camlarınızın ölçüleri alınıp yerinde uygun fiyatlar verilerek siparişlerinizi almaktayız. Hadımköy’e en yakın camcı olarak tüm cam tamiri hizmetlerimizi  15 dakika içerisinde mobil servis hizmetimiz ile yerinde tespit yapılarak tüm cam işlerinizi anında çözümlemekteyiz.

Hadımköy  Cam Bölme

Bir çok fabrika da bulunan cam ofis bölmeleri gün geçtikçe modern olmaya başlamıştır. Firmamız hadımköy cam ofis bölme konusunda işin ehli ustaları ile bir çok estetik görünümlü camekan bölme sistemlerini başarı ile tamamlamaktadır. İnce profilleri ve şeffaf cam modelleri ile bir bütün cam görünümü kazandırılan bu sistemlerde kaliteli aluminyum moduller kullanılarak istenilen yerlere cam bölme işlemleri garantili bir şekilde yapmaktayız. Ofis cam bölme sistemlerinde genellikle kırılmayan, dağılmayan cam olarak  bilinen lamine cam ile bu tür sistemleri tamamlamaktayız. Cam kapı olarak ise, teksan, kahe, dorma, kale gibi motorları kulanmakta ve bu cam motorlarına 2 yıl garanti belgesi vermekteyiz. Hadımköy cam bölme, ofis bölme, camekan, vitrin cam sistemleri için bizlere ulaşabilir, radevu talebi oluşturarak anında fiyatlandırma ve çizim alabilirsiniz.

Bizlere Arnavutköy Hadımköy camcı olarak ulaşabilir tüm cam ve ayna işleriniz için arayıp uygun fiyatlar için bizleri arayabilirsiniz.