Habibler Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Hizmetlerimiz | 0

Habibler Camcı

Habibler camcı olarak pencere, aluminyum doğrama, vitrin, dış cephe, ayna, pimapen, ofis cam bölme, cam menfez açma, pvc pencere ve kapı sistemleri gibi tüm ürünleri uygun fiyatlara garantili bir şekilde imalatını, satışını, montajını ve tamirini yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm cam ürünlerimiz ise 1. kalite olan şişecam ürünleri ile hazırlanmakta ve makine parkurumuz ile ölçü ve ebatlarınıza göre tüm cam modellerinizi hatasız bir şekilde üretmekteyiz.

Habibler Camcı

Habibler’de Camcı

Habibler camcı servisi hizmetimiz ise mobil servis araçlarımız ile ücretsiz keşif yapılarak ölçü ve fiyatlandırmalarınız anında yapılmaktadır. Habibler cam tamiri konusunda kırık, çatlak, eskimiş, değişim gerektiren tüm camlarınızın tamirini yapmaktayız. Deneyimli camcı ustalarımız ile günün her dakikası sizlere aynı gün içerisinde cam servisi hizmetini sunmaktayız. Ayrıca Habibler’de pimapenci arayışında iseniz firmamız tüm pencere ve kapılarınızın pimapen tamirini de yapmaktadır. Tüm pimapen markalarının kol değişimi, vasitas, menteşe, kilit, ispanyolet, ısıcam gibi tüm ihtiyaclarınızı anında gidermektedir

Habibler Cam

Habibler Cam

Habibler cam konusunda günümüzde kullanılan tüm cam ürünlerini firmamız stoklarında daima bulundurup sizlerin istekleri doğrultusunda kesip hazırlamaktadır. Firmamızda bulunan bazı cam ürünleri şu şekildedir. Lamine, temperli, buzlu, dekoratif, kapı camları, cam kapı, şeffaf, telli, dış cephe cam, reflekte, jaluzili, dağılmayan cam, kumlamalı, bombeli cam gibi bir çok cam ürünleri her daim firmamızda bulunmaktadır.. Habibler en yakın camcı konumunda bizlere ulaşabilir, bir çok bireysel ve kurumsal hizmet verdiğimiz firmalara ulaşabilirsiniz. Habibler camcı olarak dış cephe, oda kapısı, ofis cam, cam kapı, vitrin camları, dükkan camı, ev kapıları, asansör camı, boy aynaları gibi tüm kırılan, çatlayan camlarınızı işin  ehli cam servisi ustalarımız ile kaliteli ve güvenilir hizmeti anlayışımız ile değiştirmekteyiz.

Habibler Cam Tamiri

Habibler  Aynacı

Habibler aynacı olarak bölgede bir çok ev, işyeri, mağaza, dükkan, ofis, fabrika gibi tüm yerlere ayna imalatı, satışı, montajını ve ayna değişimi yapmaktayız. Duvar aynaları, çerçeveli, baklava desenli, rodajlı, bizoteli, flotal, füme, kanallı, kolon aynaları, spor salonu aynası, salon aynaları gibi tüm ayna çeşitlerimiz ile uygun fiyatlara ayna hizmeti vermekteyiz. Bizlere habibler aynacı olarak anında ulaşabilir, tüm ayna işleriniz için anında arayabilirsiniz.

Habibler Aynacı

 

Bizlere Sultangazi Habibler Camcı Olarak 7/24 Ulaşabilir Tüm Cam İşleriniz Bizlere Günün Her Dakikası Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Telefon : 0533 437 60 14