Şirinevler Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Şirinevler Camcı

Şirinevler camcı firması olarak, tüm cam modellerimiz ile cam imalatı, montajı ve tamiri yapmaktayız. Genel olarak kullanılan bütün cam çeşitlerini fabrikamızda bulundurup sizlere en hızlı şekilde mobil hizmet sağlamaktayız.

Sirinevler camci aynaci
Şirinevler Camcı

25 yılı aşkın zamandan beri cam imalatı yapmakta olan firmamız, artık mobil hizmet ağı ile sizlerin yüzünü güldürmektedir. Kırılan, çatlayan, bakım gerektiren tüm cam işlerinizi anında çözüme kavuşturmaktayız.

En iyi cam fiyat garantisi ile sizlere hizmet veren firmamız ücretsiz olarak yerinize gelip cam ölçülerini almaktadır.

İmalatını yapmakta olduğumuz başlıca cam modellerimiz; ısıcam, kalın cam, karolajlı ısıcam, dükkan camı, vitrin, ofis, ev camları, konfor cam, temperli ve kumlu kapı cam imalatını yapmaktayız.

Şirinevler camcı olarak başlıca cam tamiri hizmetlerimiz ise. cama menfez, kombi, aspiratör, doğalgaz deliği açma, kırık çatlak cam tamiri ve onarımı, masa ve sehpa camı onarımı, ofis cam bölme tamiri gibi bir çok hizmet vermektedir.

Şirinevler Aynacı olarakta hizmet veren camcı servisi, tüm ayna çeşitleri ile ev, iş, ofis, gibi alanlarda dekoratif ayna montalaması yapılarak duvarlarınızı güzelleştirmektedir.

Şirinevler’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

camci firmasi

0533 437 60 14