Fındıkzade Camcı

Kategori: Hizmetlerimiz | 0

Fındıkzade Camcı

            Türkiye genelinde camcı hizmeti bakımında önde gelen servislerden biri olarak Fındıkzade camcı ismi ile göze çarpmaktayız. Siz müşterilerimize elimizden geldiğince profesyonel ve işinde uzman ekibimiz ile birlikte Fındıkzade aynacısı olarak en iyi hizmeti vermekteyiz ve daha iyisini yapmak için her gün daha çok çalışmaktayız. Artık başarılarımızın ardından klasik bir şekilde Fındıkzade ‘de camcı dendiğinde firmamızın akla gelmesinin verdiği gurur ve ağırlık ile birlikte biz Fındıkzade cam servisi olarak her daim kalitemizin bilincinde sizlere hizmet vermekteyiz.

            Başta en büyük problemlerden biri olan kırık cam tamiri olmak üzere cam ile ilgili her türlü sorununuza karşı 7 gün hizmet vermekteyiz. Özellikle ısıcam ve lamine cam alanında ki uzmanlığımız bizi rekabette bir adım öteye taşıyor. Firma olarak cam değişimi başta olmak üzere cam takma ve özellikle cam satışı işlemlerinde her adımda ekibimiz kontrolünde işlemlerin gidişatını incelemekteyiz. Cam montajı ve imalatı sonrasında da en uygun fiyatlara cam satışını gerçekleştiriyoruz. Fiyat konusunda müşterilerimize özellikle en uygun seçenekleri sunmakla beraber ödeme aşamasında da kolaylıklar sağlamaktayız.

            Siz müşterilerimiz 7 gün 24 saat istediği an lamine cam veya temperli cam hakkında veya ısıcam ile ilgili tüm aşamalar hakkında detaylı bilgilendirmeyi iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp alabilir, isterseniz sitemizde bulunan linkler ile ayna modelleri kısmına girip detaylı bir şekilde modellerimizi inceleyebilir ve değerli fikir ve görüşlerinizi bize istediğiniz zaman iletebilirsiniz.

Fındıkzade’de Cam Tamiri ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14