Şile Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Şile Camcı

           Şile’de Camcı firmamız, kaliteyi uygun fiyata sunmakla birlikte, 7 gün hizmet anlayışını da benimseyen bir işletmedir. Sizlere bu imkânı sağlayan firmamız, birçok hizmeti de beraberinde sunmaktadır. En kısa sürede montajı ve ürün imalatı  gerçekleştirerek sizleri bekleme zahmetine sokmamakla birlikte, güler yüzlü hizmet ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya önem vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler arasında iki plakadan oluşan ve ısıyı geçirmeyen ısıcam, en az iki katmandan oluşan güvenlik camı olarak kullanılan lamine cam, hem ısıya hem darbelere dayanıklı olan temperli cam üretimi mevcuttur.

Şile Camcı

            Acil kırık cam tamiri, birebir cam değişimi, hızlı cam takma ve kendi üretimimiz cam satışı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca Şile de aynacı olarak da farklı ayna modelleri ile hizmet vermekteyiz. Kalite uygun fiyata olur mu diyenler için de Şile’de camcı olarak sizlere en uygun fiyatlara cam sunmaktayız. Günlerce bekleten firmaların aksine, hızlı hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli müşterilerimizi önemsemekte, hızlı montaj ve tamir imkânı sağlamaktayız.

            İşimizi profesyonel olarak yaparken Lamine cam giydirmede, ısıcam ve temperli cam üretiminde kendimize güveniyor, şile camcı olarak kaliteli ürünler üretiyoruz. Yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda, servis sunarak karşılıklı anlayış ve güvenin üst düzeylerde olmasını önemsiyoruz. Cam servisi olarak bizler, zarar gören ürünleriniz yerine birebir değişimi mümkün kılarak alanımızda en iyi olmayı hedefliyoruz. Ayrıca ayna modellerimiz ile mekânlarınıza şıklık katmaktan da çok mutluyuz.

            Camlarımız birinci sınıf kalitede camlar olup, hızlı hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve en uygun fiyat garantisi ile şile aynacısı olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. İşletmemiz Şile cam servisi firmaları içerisinde kendine ve teslimat hızına güvenen bir firmadır.

Şile’de Cam Tamiri ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14

 

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları