Okmeydanı Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Hizmetlerimiz | 0

Okmeydanı Cam ve Ayna Servisi

Okmeydanında camcı olarak kurulduğu günden beri hizmet vermekte olup, bölgede herkesin cam ihtiyacını karşılamıştır. Duşakabin, vitrin, dükkan, mağaza, iş yeri, ev, ofis, dış cephe, iç cephe, salon, mutfak, alüminyum, pvc pimapen, şömine, masa gibi tüm alanlarda kullanılan camların tamirini  ve satışını yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz ve yapılan montajımız 2 yıl garantili olmaktadır.

Okmeydanı Camcı
Okmeydanı Camcı

Firmamızda bulunan cam ürünleri

Okmeydanı Camcısı, Isıcam, düzcam, bombeli cam, delikli cam, ayna, çift cam, konfor cam, boyalı cam, desenli cam, buzlu cam, kalın cam, lamine cam, temperli cam, masa  ve sehpa camları, siyah, mavi, füme, bronz, reflekte renkli camlar, jalulizili ısıcam, karolajlı cam ve bunun gibi bir çok cam çeşitlerimiz olmakta ve imalat, satış ve montajımız mevcuttur.

Günümüzün teknolojisi olan cnc lazerli makinelerimiz ile fabrikamız seri üretim yapılarak bir çok işyeri yeni yapılan konutlara cam üretimi yapmaktayız. 25 yıllık mazimizde İstanbul’da bir çok inşaat camlarında ismimizi kazımış bulunmaktayız.

okmeydanı aynaci

Okmeydanı Aynacı

Okmeydanında aynacı olarak, bir çok mağazalar’da dekoratif ayna uygulamarımızda mevcuttur. Satışı, imalatı ve montajı olan aynalarımız bünyemiz 10 yıl garantili olmakta  ve şişecam aynaları kullanılmaktadır. Kaliteli  ve fiyatları uygun olan aynalarımız, uygulanan yerlerde göz kamaştırmaktadır. Füme, bronz, refleke, flotal, baklava dilimli ayna, duvar, kolon, spor salonu gibi yerlere ayna kaplama uygulamalarımızda mevcuttur.

Okymeydanında  Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

camci firmasi

0533 437 60 14 

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları