İstinye Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Hizmetlerimiz | 0

İstinye Cam ve Ayna Servisi

İstinye Camcı hizmeti yapmakta olan firmamız bölgesinde bir çok yere mobil hizmet vermektedir. Kırık, çatlak, bozuk onarım gerektiren camlarınız ve dilediğiniz yere cam uygulaması gibi bir çok imalat ve montaj hizmetimiz  mevcuttur.

Sarıyer İstinye’de  Camcı, İstinye Aynacı, İstinye Cam Tamiri, İstinye Cam Balkon, İstinye Cam Balkoncu, İstinye Cam Firması, İstinye’de Camcı, İstinye Vitrin Camı, İstinye Dükkan Camı, İstinye Ev Camı, İstinye Pimapen, İstinye Pimapenci, İstinye Pimapenciler, gibi hizmetler yapmaktayız.

İstinye Camcı
İstinye Camcı

Kullanılan tüm cam ürünlerimizi avrupa 1’incisi olan ŞİŞECAM ürünlerine ait olup kalitesinden  ve güveninden her zaman söz ettirmektedir. Firmamız yapılan tüm işlerine garanti belgesi  vermekte, aksesuar garantisine 2 yıl, cam bozulmalarına ise 10 yıl garanti sunmaktadır.

Ücretsiz olarak keşif imkanı sağlayan firmamız, ayağınza kadar gelip cam ölçülerinizi aldıktan sonra anında fiyatlandırma ve montaj uygulaması yapılmaktadır. Firmamız toptan ve perakende cam hizmeti de sunamktadır.

İstinye camcısı olarakta, 2mm, 4mm, 6mm, 8mm, 10mm ve 12mm düz, renkli cam satışı da yapmaktadır. Toplu verdiğiniz sipariş üzerine göre metrekare bazında fiyatlandırma yapılır, istenilirse özel cam kamyonetimiz ile istenilen yere getirilmektedir.

İstinye Aynacı
İstinye Aynacı

İstinye Aynacı olarakta hizmet vermekte olan firmamız, füme, bronz, reflekte, flotal aynaların imalatını ve montajını yapmaktadır. Baklava dilimli ayna, kolon aynası, boy aynası, spor salonu aynası, duvar ayna kaplama gibi ayna montalama ustalarımız özel olarak montajını yapmaktadır.

İstinye’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

camci firmasi

0533 437 60 14

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları