Sarıyer Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Sarıyer Camcı Aynacı

Sarıyer camcı servisi olarak tüm bölgede cam ve ayna hizmeti verilmektedir. 25 yılı aşkın süre ile İstanbul’da hizmet veren firmamız 2 yıl garantili cam imalatı ve montajı yapmaktadır. Kullanılan tüm camlarımız birinci kalite ŞİŞECAM olup kalite açışından her zaman en üst sıradadır.

Sarıyer Camcı

Sarıyer camcısı olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Emirgan, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa, Rumelifeneri, Zekeriyaköy, Baltalimanı, Rumeli Hisarı, Demirci, PTT Evleri, Kısırkaya, Çayırbaşı, Kumköy, Poligon, Uskumruköy, Fatih Sultan Mehmet, Bahçeköy,  İstinye, Garipçe, Pınar, Kısırkaya, Kocataş, ve bir çok alanda hizmet verilmektedir.

Hizmetlerimizden bazıları ise şunlardır; Isıcam üretimi, lamine cam kesimi, temperli cam imalatı, ısıcam konfor, vitrin cam tamiri, ev, ofis bölme camları, kırık cam, çatlak cam, bozuk cam gibi bir çok tamirat yapılmaktadır.

Fabrikamızda bulunan  camlar ve imalatını gerçekleştirdiğimiz cam çeşitleri ise; Düz cam, buzlu cam, konfor cam, temperli cam, jaluzili ısıcam, karolajlı cam, cam balkon, füme cam, bronz cam, mavi cam, salon ve kapı camları, desenli camlar, masa ve sehpa camı imalatı, dekoratif ayna gibi bir çok ürün gamına sahibiz.

Sarıyer aynacı olarakta bilinen firmamız; bronz ayna, füme ayna, baklava desenli ayna, bizoteli ayna,kuaför aynası, duvar aynası, oda aynası gibi bir çok ayna imalatını ve montajını yapmaktadır.

Sarıyer cam satışı

Bölge geneline cam satışı yapan firmamız, ürün cinsini, adetini, ölçüsünü bildirerek  toptan ve perakende cam satışı yapmaktadır. Özel cam kamyonetleri ile verilen siparişlerinizi istenile yerlere getirir  ve indirme işlemi gerçekleştirir.

Sarıyer’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları