Merter Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Merter Camcı

Merter camcı olarak, cam ve ayna imalatı ve montajı yapmaktayız. Firmamız 25 yılı aşkın sürede cam üretimi, imalat ve montajı ile bölgede güveninden ve kalitesinden ödün vermemektedir. Kırık cam, çatlak cam, yeni cam yapımı gibi tüm cam işlerinizi artık gönül rahatlığı ile yaptırabilirisiniz. En uygun fiyat garantisi ile kırık olan ve sipariş verdiğiniz tüm cam modellerini artık uygun ve kaliteli alabilirsiniz. Güngören merter’de en yakın camcı olarak bizlere ulaşabilir uygun fiyatlara tüm cam işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Merter’de camcı hizmeti vermekte olan firmamız bir çok işyeri, dükkan, tekstil firmaları, ev, ofis gibi bir çok yerde aluminyum doğrama, ofis bölme, vitrin cam sistemleri, cam bölme, lamine cam, masa camları, cam kapı sistemleri gibi bir çok cam ile ilgili işleri sorunsuz ve garantili bir şekilde yapmaktayız. 15 yıllık camcı tercübelerimiz ile uygun fiyatlara cam hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.

Bizlere Her türlü Merter camcı, Kırık cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Eskimiş Cam Tamiri, Cam Değişimi, Cam Servisi, Vitrin Cam, Vitrin Camları, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camı, Dükkan Camı Tamiri, Lamine Cam, Masa ve Sehpa Camları, Duvar Aynası, Aynacı, Ayna Tamiri, Baklava Dilimli Ayna, Merter Aynacı, Merter’de Ayna, Merter Cam Firması, Merter Cam Balkon, Merter Pencere Camı, Merter Cam Balkon Tamiri, Merter Isıcam firması olarak bir çok hizmet ve satış için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Merter Camcı

Merter’te camcı olarak verdiğimiz tamir hizmetlerimiz; kırık cam tamiri, vitrin cam, dükkan camı, ofis camı, pvc pimapen pencere camları, alüminyum camları,ahşap doğrama camı, masa ve sehpa camları gibi bir çok camın imalatını ve montajını yapmaktayız.

1000 M’2lik çalışma alanımız ile detaylı cnc cam kesim makinelerimiz ile sipariş edilen camlarınız kesilir ve profesyonel ekipten oluşan 15 kişilik camcı ustalarımız ile sorunsuz kaliteli ve güvenilir işler yapılır.

Yapılan tüm imalat ve montaj işlerimiz iki yıl garantili olup, 1. kalite yerli cam olan ŞİŞECAM ürünlerini kullanmaktayız.

Merter’de aynacı olarakta bilinen camcı servisi, bölgedeki çoğu tekstil firmalarının gönlünden taht kurmayı başarmıştır. Yapılan temiz iş ve samimi çalışanlarımız ile sizlerle en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız. Dekoratif, boy aynası duvardan duvara ayna kaplama, bizoteli, rodajlı, kanallı, çerçeveli, renkli bir çok ayna modellerimiz ile merter aynacı olarak bir çok ayna işlerinizi en iyi işçilik ve uygun ayna fiyatları ile yapmaktayız.

Güngören Merter’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14