Kemerburgaz Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Hizmetlerimiz | 0

Kemerburgaz Camcı

Kemerburgaz camcı olarak online cam servisi hizmeti vermekteyiz. Kırık cam,çatlak cam, ve onarım gerektiren camlarınızı anında yaptırmanız artık çok basit. Camcı servisi olarak bölgede en uygun fiyatlara cam hizmeti  vermekte olan firmamız sizleri memmun etmekten gurur duymaktadır.

Pvc pimapen, alüminyum, ahşap doğrama, kapı camları, gibi bir çok ürünlerin cam tamiri yapılmaktadır.

Kemerburgaz Camcı
Kemerburgaz Camcı

 

24 saat hızlı mobil ağı ile, ücretsiz keşif hizmeti ile anında ölçülerini alıp, gün içerisinde montajını yapmaktayız. 1990 yılından beri faliyet gösteren firmamız güvenilir bir şekilde imalat ve montajına titiz bir şekilde önem vermektedir. Deneyimli işin ehli cam ustaları ile tüm cam sorunlarınızı ortadan kaldıran firmamız müşteri memmuniyeti her daim dikkat etmektedir.

Ürünlerimiz birinci kalite cam olup, iki yıl boyunca tüm yapılan işlerimizde garanti verilmektedir. Fıratpen, gedizpen, adopen, pimapen, egepen, winsa gibi bir çok marka plastik doğramalarınızın camların imalatı yapılmaktadır.

Firmamız ağırlık olarak üretimini yaptığı ürünler; Isıcam, karolajlı cam, temperli cam, lamine cam, konfor cam, buzlu cam, telli cam, kapı camları gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır.

Vitrin camları, dükkan camları, ofis, ev, işyeri gibi çalışma alanlarında, kalın cam uygulaması yapılarak kaza anındaki kırılma riskini minimum seviyeye düşürüp, güvelik önemlerini arttırmaktayız.

Kemerburgaz aynacı olarakta bilinen firmamız bölgede bir çok konut ve işyerlerine dekoratif cam uygulaması yapmıştır.

Duvarlara baklava dilimli ayna, kanallı bizoteli ayna, füme ayna, flotal ayna, kolon aynası, reflekte ayna ve istenilen özel çizimlere göre ayna imalatı ve montajı yapmaktayız.

Kemerburgaz ‘da Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları