Beylikdüzü Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı, Hizmetlerimiz | 0

Beylikdüz’ünde Camcı

Beylikdüzü Camcı olarak, tüm bölgeye cam ve ayna hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız mobil hizmet ağları ile sizlere en hızlı şekilde geri dönüşümler sağlamaktadır.

Kırık camlarınız, çatlamış olan camlarınız veya yeni sipariş olarak vereceğiniz tüm cam tamiri ve imalatı yapmaktayız.

Tüm camlarımız 2 yıl garantili olmaktadır. Cam ve ayna ürünlerimiz ŞİŞECAM marka olup ISO, TSE, belgerine sahip kalite ve güven konusunda son derece duyarlı olması, sizler ve bizler için güven sağlamaktadır.

Beylikdüzü Camcı
Beylikdüzü Camcı

Toptan ve perakende cam satışı olan firmamız, sizlere en uygun fiyat garantisi vermektedir.

25 yıllık cam deneyimimizi sizlere en iyi şekilde bizlere mutluluk vermektedir. Gezici mobil servis aracımız ile kırık olan camlarınızın veya cam yaptırmak istediğiniz yerin ölçüsünü ücretsiz keşif hizmetimiz ile ustamız bölgeye gelip keşif yapmaktadır. Ustamız ölçüyü aldıktan sonra firmaya bildirmekte ve firmamız size anında fiyatlandırmasını yapmaktadır.

Beylikdüzü aynacı olarakta bilinen firmamız tüm ayna modellerini bünyesinde barındırmaktadır.

Baklava desenli ayna, tavan aynası, boy aynası, spor salonu aynası, asansör aynası, renkli dekoratif aynalar gibi bir çok ayna imalatı ve montajı gerçekleştirmektedir.

Beylikdüzü Aynacı
Beylikdüzü Aynacı

 

Firmamızın başlıca yaptığı cam tamir hizmetleri şunlardır ;

Kırık cam tamiri, vitrin cam tamiri, ofis, ev, dükkan camları tamiri, masa ve sehpa camı tamiri, dekoratif ayna onarımı gibi bir çok cam hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yoğun olarak tüketilen ürünlerimiz ;

Temperli cam, lamine cam, cam balkon, buzlu cam, dekoratif aynalar, masa ve sehpa camları, jaluzili cam, karolajlı cam, ısıcam gibi bir çok cam ürününü bizlerde bulabilir imalat ve montaj siparişi verebilirsiniz.

Beylikdüzü camcı olarak hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler ;

Beykent Camcı, Gürpınar Mahallesi Camcı, Yakuplu Mahallesi Camcı, Sahil Mahallesi Camcı, Büyükşehir Mahallesi Camcı, Marmara Mahallesi Camcı, Kavaklı Mahallesi Camcı, Adnan Kahveci Mahallesi Camcı, Cumhuriyet Mahallesi Camcı, gibi semtlere camcı ve aynacı hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü’nde cam firması olarak, bir çok rezidans,ev, ofis, ve konutlara cam servisi hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz başlıca konutlar;  Beyaz Center Rezidans, Marmara Park, Beyazpark, Aktel Rezidans, Story Rezidans, İnnovia 1, 2, 3, Fi Tower, Beyazcity, Yakuplu Kiptaş Konutları, Saklıhan Konakları, Marmara Rezidans, Newport Sitesi, Gül Vista Konakları, Emlakbank Bizimkent, Studio Life, Arispark, Papatya Rezidans,İhlas Marmara Evleri, gibi bir çok rezidans konutlara cam hizmeti verilmiştir.

Beylikdüzü  Cam Tamiri ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları