Zincirlikuyu Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Zincirlikuyu Camcı

Zincirlikuyu camcı olarak bölgede tüm cam ile işleriniz itina ile özel camcı servisi ekibimiz ile yapmaktayız. Ofis cam bölme, vitrin, pencere, kapı, aluminyum doğrama, cam masa, mağaza vitrini, dükkan, işyeri, cam kapı gibi bir çok cam modellerinin imalatını, satışını, montajını ve kırık, tamir gerektiren tüm işlemlerinizi uygun fiyatlara yapmaktayız. Zincirlikuyu cam firmaları arasında uzman olan ve bölgede bir çok ev, ofis, işyeri gibi bir çok yerde cam hizmeti vermiş olan firmamız, camcı zincirlikuyu olarak bilinmektedir.

Zincirlikuyu Cam

Bir çok cam ve ayna modelimiz ve yılların vermiş olduğu birikimimiz ile zincirlikuyu cam hizmetinde mobil servisimiz ile ücretsiz olarak keşif yapılarak ölçü alma ve anında fiyatlandırmalar yapmaktayız. 15 kişilik camcı ustalarımız ve özel makine parkurumuz ile istenilen ölçü ve ebatlara göre cam imalatlarını sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Zincirlikuyu en yakın camcı olarak mobil servisimiz 15 dakika içerisinde bulunduğunuz yere ulaşarak tüm sorunlarınıza anında çözüm odaklı çalışmalara başlamaktadır.

Zincirlikuyu Aynacı

Zincirlikuyu aynacı olarak ise tüm ayna ölçülerinde ayna imalatı, satışı, montajı yapmaktayız. Zincirlikuyu ayna olarak faliyet gösteren firmamız tüm dekoratif ayna, kolon, duvar, çerçeveli, rodajlı, bizoteli, spor salonu aynaları gibi ayna hizmeti sunmaktadır. Flotal ayna, bronz ayna, baklava dilimli ayna, füme ayna gibi tüm renkli aynalar her zaman stoklarımızda olup, anında sizlere gününde teslimat yapmaktayız.

Zincirlikuyu Aynacı

Zincirlikuyu Camcılar

Lamine cam, temperli cam, dış cephe camları, buzlu, ısıcam, çift cam, reflekte, jaluzili, kapı camları, şeffaf, dağılmayan, konfor, ısı yalıtımlı, akustik, 4mm, 6mm, 8mm, 10mm gibi bir çok cam ürünlerimizi bizlere sipariş verebilir, kırık olan camlarınızı ise mobil servis hizmetimiz ile cam tamiri randevuzu oluşturabilirsiniz.

Kırık, çatlak, eskimiş, onarım gerektiren tüm camlarınızın tamirini yapmaktayız. Pencere, kapı, vitrin, masa, sehpa, ısıcami pvc, pimapen, lamine, dış cephe camı gibi tüm camlarınızı uygun fiyatlara cam tamiri ve değişimlerini yapmaktayız. Doğalgaz için cama delik delme işlemide yapmakta olan mobil servis ekibimiz camınıza yerinde sökmeden özel camcı kesme aletleri ile tertemiz şekilde 5 dakikada delmektedir. Menfez, kombi, aspiratör için cama delik delme hizmetimizde mevcuttur.

Bize Şişli zincirlikuyu camcı olarak, cam, ayna, ofis bölme, aluminyum doğrama, pimapen, sineklik, balko bölme, mağaza vitrinleri ve tüm kırık cam değişimleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0533 437 60 14