Kayabaşı Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Kayabaşı Camcı

Kayabaşı camcı servisi olarak, sektöre damga vurmuş referanslarımızla hizmet sunmaktayız. Asil Cam Yapı Sanayi firması olarak, İstanbul’da kurulduk, İstanbul’da tüm ilçelere hizmet sağlamaktayız. Ayna ve cam tamiri servisinde, onarım ve montajıyla deneyimli kadromuzla hizmet sağlamaktayız.

            Başakşehir  Kayabaşı cam hizmetleri alanında değiştirme, tamirat, dekorasyon faaliyetlerini, 0 müşteri memnuniyeti gözeterek sağlıyoruz. İç ve dış dekorlarda asil cam garantisi ile 1. sınıf ürün ve malzeme kullanıyoruz. Büyük küçük tüm yapı ve binalarda cam onarım hizmetlerini Isıcam kalitesiyle sunmaktayız.

Kayabaşı Camcı

 

             Kayabaşı’nda camcı servisi sağlayan firmamız; jaluzi cam, dekoratif cam, karolajlı cam, reflekte cam kategorileriyle geniş bir ağ sunmaktadır. Jaluzi cam sistemleriyle fark yaratan ürünlerimiz butonlu ve mıknatıslı çeşitleriyle sunulmaktadır. Banyo, tuvalet, ara bölümler, oda kapıları, dolap ve bölme cam alanlarında çatlak cam tamiri ve montajı gerçekleştirmekteyiz.

            İstanbul’da camcı hizmetleri veren fabrikamız, İstanbul’un en geniş kapsamlı tesislerinden olup, cam işçiliği ve onarım hizmetleriyle geniş kadrosuyla erişim sağlamaktadır. 7/24 camcı hizmeti ile gece- gündüz kesintisiz hizmet sunan firmamız, dekoratif camlar kategorisinde; telli, vitray, gül desenli, yaprak desenli, çam desenli cam gibi birçok ürün çeşidi sunmaktadır.

           Kayabaşı camcı servisi olarak online ve mobil olarak müşterilerimize ulaşım imkanı sunuyor, kırık cam tamirinde hız ve kalite sunuyoruz. Sürgülü kapı ve pencere, raylı pencere sistemleri, asansör ve merdiven camları, otomatik kapı sistemlerinde cam tamiri gerçekleştiriyor, montaj sağlıyoruz. Pencerede pimapen montaj ve arıza tamiratı hizmetleri de sunuyoruz. Her çeşit pvc kaplama sisteminde montaj yapılabildiği gibi, keşif sağlıyor, aparat ve yedek parça temini gerçekleştiriyoruz. Bunlar arasında sineklik montaj- değişim ve onarım hizmetlerini de, tüm cam hizmetleri gibi titizlikle gerçekleştiriyoruz.

           Kayabaşı aynacı hizmetleri kapsamında, ev içi dekorunda aynalarınızda değişim sağlıyor, bina cephe ve dekorasyon alanında aynacı servisleri sağlıyoruz. Yansımalı, gölgeli, renkli ve düz cam efektleri ile yine dış cephe ve dekorasyon hizmetlerini sağlıyoruz. Temperli, küpeşte ve rodaj işleme tekniklerini kullanarak, cam işlemeciliğinde iz bırakıyoruz. Eşsiz sanat eserleri çıkaran cam işleme ustalarımız, ayna ve dekoratif camlarda ustalıkla maharetlerini göstermektedir.

Kayabaşı camcı olarak bizlere 7 gün boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz. TEL : 0212 445 60 14