Çobançeşme Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Çobançeşme Camcı

Çobançeşme camcı bölgesinde özel olarak yetiştirilen personellerimiz ile bölgede tüm cam tamirat işlerinizi ve değişimini sağlamaktayız. 7 gün içerisinde her dadika kırık cam hizmeti de sunan asil cam, sizleri hiç bir zaman mağdur etmemektedir.

Kaza anında kırılan camlarınız, aynalarınız ve cam kapı gibi bir çok darbe sonucu çatlamalar oluşan camlarınızı en uygun fiyatlara değişimini yapmaktayız. Yapılan tüm işlerimiz garantili olmaktadır. Firmamız ayrıca, toptan ve perakande cam satışıda yapmaktadır. İkitelli’de bulunan büyük fabrikamızdan istenilen sipariş ölçülerinizi uygun metrekare fiyatlara alabilirsiniz.

Fabrikamızda  bir çok ülkemizde kullanılan cam modellerini bulabilirsiniz. Bunlardan bazılar şöyledir; Lamine cam, temperli cam, düz cam, ısıcam, karolajlı cam, tek cam, buzlu cam, dekoratif cam, telli cam, siyah cam, renkli camlar, konfor cam, ayna, bizote ve rodaj uygulaması, reflekte cam, karolajlı cam gibi bir çok ürünü bizlerde bulabilirsiniz.

obançeşme Camcı
Çobançeşme Camcı

 

Çobançeşme’de Camcı olarak, Pvc pimapen, pencere, ahşap doğrama, demir doğrama, alüminyum doğrama, vitrin, dükkan camı, mağaza camı, ofis bölmeleri, plaza, dış cephe, tüm alanlarda kullanılan camlarınızın tamiratı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Dekoratif ayna modelleri ve desenli kesim aynaları olarak bir çok ayna üretimi yapmaktayız. Toplu ayna siparişlerinizi bizlere whatsapp veya fax yolu ile gönderip anında fiyatlandırma alabilirsiniz. Füme,bronz,flotal,gümüş,reflekte,boy aynası, düğün salonu aynası,spor salonu aynası gibi bir çok ayna imalatı ve montajı yapmaktayız.

Özel camcı vinçlerimiz ile ulaşılması zor alanlara kolaylıkla cam takma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Örümcek ve düz vinçlerimiz ile her alanda çalışma imkanına sahip olmakta ve kırık olan camlarınızı anında değişim yapmaktayız.

Çobançeşme camcısı olarak, tüm zorlu cam işlerinize çözüm bulunarak masraflarınızı minimum seviyelerde tutup en iyi şekilde tamirat ve değişimlerinizi gerçekleştirmektedir.

Çobançeşme Cam Balkon

Ülkemizde popüler hale gelen cam balkon modelleri, firmamız tarafından uygun fiyatlara yapılarak kaliteli alüminyum ve şeffaf, renkli temperli cam uygulamaları yapılarak sağlıklı cam balkon işlemleri yapılır. Sürgülü, katlanılır, otomatik, eşiksiz sürme sistemi, ısıcamlı cam balkon, renkli cam balkon, gibi bir çok cam balkon ürünlerinin imalatını ve montajını yapmaktayız. Ayrıca cam balkon tamiri ve arasında bulunan plastik tutacakları değişimleri yapılmaktadır.

Dış cephe ve iç cephe renklerinize uygun olarak ücretsiz olarak keşif yapılarak fikirler verilmekte ve modern iç dizayn şekillerine göre şekillendirilmektedir.

Çobançeşme’de camcı olarak aradığınız zaman bulabileceğiniz firmamıza 7/24 hizmet vermekteyiz.

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

TEL : 0533 437 60 14

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları