Başakşehir Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Başakşehir’de Camcı

Başakşehir camcı olarak bölgede cam ve ayna hizmet vermekteyiz. Tüm cam çeşitlerimiz stoklarımızda mevcut olup sizlere en hızlı geri dönüşümler sağlanmaktadır. Başakşehir’de ofis, iş yeri, mağaza, ev gibi bir çok alanda hizmet vermiş olan firmamız 7/24 sizlere aynı şekilde en iyi cam hizmet vermektedir.

Başakşehir cam tamircisi olarak, kırık cam tamiri, çatlak cam tamiri, balkon camı, Cam çatlağı tamiri, Vitrin camı, Lamine cam, Kalın Cam, Masa ve Sehpa Camları, Vitrin Camları, Mağaza Camı, Dükkan Camı, Dekoratif Kapı Camları, Ayna Tamiri, Aynacı cam, Sürgülü Balkon, Pimapen tamiri, Pencere Camları, Pvc pimapen Sistemleri, Pencere Tamiri gibi bir çok cam hizmetleri için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Basaksehir camci aynaci
Başakşehir Camcı

 

Başakşehir camcı firmaları arasında, cam üretim ve imalatı olan firmamız sizlere en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca toptan ve perakende cam satışlarımız mevcuttur.

Yerli cam olan ŞİŞECAM 1.kalite ürünlerini kullanmaktayız. Yaptığımız tüm cam ve ayna işlerimiz 2 yıl garantilidir.

Başlıca cam çeşitlerimiz, lamine cam, temperli cam, bizoteli ayna, ısıcam, masa camları gibi bir çok ürün gamına sahibiz.

Bölgede dolaşan servis aracımız ile sizlerin dileği yerlere gelip ücretsiz cam keşifi yapıyoruz ve anın fiyatlandırmasını yapıyoruz.

Başakşehir Aynacı

Başakşehir aynacısı olarak bölgede bir çok ev, işyeri, ofis, dükkan gibi alanlara ayna kaplama işlemleri yapmaktayız. Fabrikamızda bulunan tüm ayna modellerimiz ile istenilen ebat ve modellere göre ayna imalatı, satışı, montajı, ayna değişimi gibi bir çok hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Duvar aynası, baklava dilimli ayna, salon aynası, duvardan duvara ayna, gardrop aynaları, portmanto aynası, füme, bronz, flotal, beyaz ayna gibi bir çok ayna ürünlerimiz ile deneyimli aynacı ustalarımız ile garantili olarak montajını ve tamirini yapmaktayız.

Başakşehir Camcı olarak hizmet verdiğimiz bölgeler;

Altınşehir Mahallesi Camcı Aynacı

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Camcı Aynacı

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Camcı Aynacı

Başak Mahallesi Camcı Aynacı

Başakşehir Mahallesi Camcı Aynacı

Güvercintepe Mahallesi Camcı Aynacı

İkitelli Osb Mahallesi Camcı Aynacı

Kayabaşı Mahallesi Camcı Aynacı

Şahintepe Mahallesi Camcı Aynacı

Şamlar Mahallesi Camcı Aynacı

Ziya Gökalp Mahallesi Camcı Aynacı

 Başakşehir Camcı ve Aynacı olarak Bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

camci firmasi

0533 437 60 14