Atakent Camcı

Kategori: Aynacı, Camcı | 0

Atakent Camcı ve Aynacı

Atakent’te camcı olarak ev,  iş, ofis gibi alanlarınızda cam hizmetleri vermekteyiz. 10 kişilik cam ustası personelimiz ile İstanbul bölgesinde cam imalatı ve montajı yapan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

En uygun fiyat garantisi ile cam tamiri ve montajı yapan firmamız en hızlı şekilde kırık olan, çatlamış olan ve onarım gerektiren camlarınıza anınd müdahale eder.

Atakent Camcı

Camlarımız ISO, TSE, belgelerine sahip ürünlerdir. Tüm cam mamüllerimiz ŞİŞECAM marka olup güven ve kaliteden ödün vermemektedir.

Yapılan tüm cam imalatlarımız ve montajlarımız 2 yıl garantilidir. Atakent cam firması ve ayna dükkanı olarak başlıca cam tamiri hizmetlerimiz ; pimapen, fıratpen, gedizpen, markaları ve  vitrin camları, masa ve sehpa camları ofis bölme camları gibi bir çok cam tamiri yapılmaktadır.

Firmamız tüm cam modellerini bulundurarak istemiş olduğunuz tüm isteklerinize yerine getirmektedir. Ayrıca toptan ve perakende cam satışı yapılmaktadır. Başlıca Cam ürünlerimiz; Isıcam, lamine cam, temperli cam, masa ve sehpa camları, buzlu cam, karolajlı cam, konfor cam gibi bir çok cam çeşitlerimiz fabrikamızda bulunmaktadır.

Atakent Cam Tamiri ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14

Takip Et Camcı Aynacı:

Camcı, Cam Servisi, Pimapen Servisi, Pimapen Tamiri, Pimapenci, Cam Tamiri, İstanbul Camcı, Cam, Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Tamiri, Cam Tamircisi, Camcı Servisi, Cam fabrikası, Cam Değişimi, Cam Balkon Tamiri, Cam Satışı, Cam firması, Cam İmalatçısı, Cam fiyatları, Pvc Camları, Cam Balkon Sistemleri, Katlanabilir Cam, Cam Takma, Balkon Camı, Cam Balkon Bakımı, Cam Çatlağı Tamiri, Vitrin Camlar, Camcı Ustası, Dış cephe Camı, Vitrin Cam Değişimi, Dükkan Camları, Ev Camları, Pencere Camları, Isıcam, Lamine Cam, Temperli Cam, Ayna, Aynacı, Duvara Ayna Kaplama, Baklava Dilimli Ayna, İstanbul Aynacı, Dekoratif Ayna, Aynacı Cam, Cama Menfez Açma gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Son yazıları

Bir Cevap Yazın